menu

Leszek Gregorczyk

Konsultant sprzedaży

in

O mnie

Rekruter specjalizujący się w obszarach sprzedaży i marketingu, trener biznesu i konsultant. Ukończył MBA na Akademii L. Koźmińskiego. Doświadczenie zdobywał w dużych polskich firmach oraz międzynarodowych korporacjach na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych.

W swojej karierze zrealizował wiele programów szkoleń i działań wdrożeniowych z zakresu rozwijania sprzedaży B2B i B2C. Zajmował się m.in. wdrażaniem strategii sprzedaży i marketingu, definicją segmentów i Buyer Person, KPI, czy też account managementem. Doskonale rozumiejąc sprzedaż i marketing, potrafi skutecznie oceniać i wybierać osoby, które sprawdzą się na stanowiskach sprzedażowych i marketingowych w danym przedsiębiorstwie.

Ma na liczniku ponad 1500 dni szkoleniowych oraz kilkadziesiąt projektów doradczych dotyczących prospectingu, rozmów handlowych, negocjacji, zarządzania sprzedażą, aktywnej sprzedaży, procesów obsługi klienta, budowy wewnętrznych i zewnętrznych (pośrednich) kanałów sprzedaży.

Zainteresowania

Typowy sportowiec-amator. Moje ukochane dyscypliny to tenis stołowy i biegi długodystansowe po leśnych ostępach lub brzegiem morza. Ma się to szczęście, że rzut beretem i do lasu, i nad morze.

Zamów
bezpłatną
konsultację

Poszukujesz specjalisty do działu sprzedaży lub marketingu?

Zamów bezpłatną konsultację, w czasie której podpowiemy kto będzie pasować do celów Twojej firmy i specyfiki sprzedaży, jak znaleźć te osoby oraz z jakimi kosztami może się to wiązać.

Skontaktuj się
z nami

    Bezpośredni kontakt